1.-10. kl
Musikk

Skolekonsert med Ravi

ved Ravi
Ravi er musikknerd og ordnerd. 
Når Ravi besøker skoler, er det med musikklidenskap, ord-undering, dans, allsang, lek og lettbeint dialog med elevene. 40 minutter blir fylt med gamle og nye Ravi- låter, Utadæsjælåplevelse fra 2002 og Hæi (NRK Super) fra 2016. Og et par låter du ikke har hørt før:)
Ravi spiller og synger alt i konserten, ved hjelp av stemmen sin, piano, synth'er, munnspill, perkusjon og datamaskin. Elevene får også lov til å bidra med lyd i fremføringene. (anbefalt av programrådet, for barneskoler) 
Når Ravi besøker skoler, er det med musikklidenskap, ord-undering, dans, allsang, lek og lettbeint dialog med elevene. 40 minutter blir fylt med gamle og nye Ravi- låter, Utadæsjælåplevelse fra 2002 og Hæi (NRK Super) fra 2016. Og et par låter du ikke har hørt før.
Ravi spiller og synger alt i konserten, ved hjelp av stemmen sin, piano, synth'er, munnspill, perkusjon og datamaskin. Elevene får også lov til å bidra med lyd i fremføringene.

Les mer i SKOLEINFO som du finner lengre opp.

Skriv ut PLAKAT / Čálit olggos PLAKÁHTTA

ELEVTRANSPORT: Bruk vår REKVISISJON/REISEBESTILLING

Turnéperiode: 
4.-8. mars: Porsanger, Tana, Karasjok og Kautokeino,
25. mars - 5. april: Nesseby, Berlevåg, Båtsfjord, Sør-Varanger, Vadsø og Vardø

Foto: Lars Opstad

ENDELIG TURNÉPLAN:
mandag 04.03.19
kl. 08:45 - 09:30
Kautokeino barneskole
Kautokeino barneskole for 1.-7.kl.
mandag 04.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Masi skole
Masi skole for 1.-10.kl.
tirsdag 05.03.19
kl. 08:45 - 09:30
Karasjok skole
Karasjok skole for 1.-7. kl.
tirsdag 05.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Lakselv barneskole
Lakselv barneskole for 1.-7.kl.
onsdag 06.03.19
kl. 09:00 - 09:45
Billefjord sjøsamiske oppvekstsenter
Billefjord sjøsamiske oppvekstsenter for 1.-10.kl.
onsdag 06.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Børselv skole
Børselv skole og Veidnes skole for 1.-10.kl.
torsdag 07.03.19
kl. 08:45 - 09:30
Tanabru skole
Tana bru, Deanu sameskuvla og Sirma skole for 1.-7. kl.
torsdag 07.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Boftsa oppvekstsenter
Boftsa oppvekstsenter for 1.-7. kl.
fredag 08.03.19
kl. 08:45 - 09:30
Tana Montesorriskole
Tana Montesorriskole for 1.-10. kl.
fredag 08.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Austertana oppvekstsenter
Austertana oppvekstsenter for 1.-7. kl.
mandag 25.03.19
kl. 12:00 - 12:45
Nesseby oppvekstsenter
Nesseby oppvekstsenter for 1.-10. kl.
tirsdag 26.03.19
kl. 10:00 - 10:45
Bugøynes oppvekstsenter
Bugøynes oppvekstsenter for 1.-10. kl.
onsdag 27.03.19
kl. 09:00 - 09:45
Sandnes skole
Sandnes skole for 1.-7. kl.
onsdag 27.03.19
kl. 12:30 - 13:15
Pasvik skole
Pasvik og Skogfoss skole for 1.-10. kl.
torsdag 28.03.19
kl. 09:00 - 09:45
Hesseng flerbrukssenter
Hesseng flerbrukssenter for 1.-7. kl.
torsdag 28.03.19
kl. 12:00 - 12:45
Bjørnevatn skole
Bjørnevatn skole for 1.-10. kl.
fredag 29.03.19
kl. 08:45 - 09:30
Kirkenes skole
Kirkenes skole for 1.-7. kl. Jarfjord og Bøkfjord skole 1.-10.kl.
fredag 29.03.19
kl. 11:00 - 11:45
Kirkenes skole
Kirkenes skole for 8.-10. kl.
mandag 01.04.19
kl. 10:00 - 10:45
Vardø skole
Vardø skole for 1.-10. kl.
tirsdag 02.04.19
kl. 12:40 - 13:25
Berlevåg skole
Berlevåg skole for 1.-10. kl.
onsdag 03.04.19
kl. 10:00 - 10:45
Båtsfjord skole
Båtsfjord og Nordskogen skole for 1.-10. kl.
torsdag 04.04.19
kl. 09:00 - 09:45
Vestre Jakobselv skole
Vestre Jakobselv skole for 1.-10. kl.
torsdag 04.04.19
kl. 12:30 - 13:15
Vadsø ungdomsskole
Vadsø ungdomsskole for 8.-10. kl.
fredag 05.04.19
kl. 09:00 - 09:45
Vadsø barneskole
Vadsø Barneskole for 1.-4. kl.
fredag 05.04.19
kl. 10:00 - 10:45
Vadsø barneskole
Vadsø barneskole for 5.-7. kl.