Brennende minner

ved Ellen-Astri Lundby og Gjenreisingsmuseet
TidSpillestedSkoler til stede
mandag 23.09.19 Kl 09:00Samisk VGS og reindriftsskole eSamisk VGS - én klasse
tirsdag 24.09.19 Kl 08:30Karasjok skole - datarommetFor 8.kl.
tirsdag 24.09.19 Kl 11:45Karasjok skole - datarommetFor 9. kl.
onsdag 25.09.19 Kl 08:15Hammerfest VGS - auditoriet bygg B1KM2, 1KM3, 2SSSSA, 2TPKJA
onsdag 25.09.19 Kl 11:50Hammerfest VGS - auditoriet bygg B1TPA, 3STUA, 3STUB
torsdag 26.09.19 Kl 08:15Hammerfest VGS - auditoriet bygg B1STA, 1STB
torsdag 26.09.19 Kl 11:47Hammerfest VGS - auditoriet bygg B1HOA, 1HOB, 3PBYGA
fredag 27.09.19 Kl 08:15Hammerfest VGS - auditoriet bygg B2HOBUA, 2STUA, 2STUB, 2ELELA
fredag 27.09.19 Kl 11:15Hammerfest VGS - auditoriet bygg B1DHA, 2HOHEA, 2TPPIA, 2ELAUA
mandag 07.10.19 Kl 10:20Samisk videregående skoleSamisk VGS
tirsdag 08.10.19 Kl 13:25Alta videregående skoleAlta VGS. Gr. 1 og 2
onsdag 09.10.19 Kl 09:00Høgtun skoleHøgtun skole, 8.-10. kl.
torsdag 10.10.19 Kl 09:00Hasvik skoleHasvik skole 8.-10. kl.
tirsdag 22.10.19 Kl 08:30Vardø kinoVardø skole, 8.-10. kl.
onsdag 23.10.19 Kl 08:30Båtsfjord kinoBåtsfjord skole, 8. og 9. kl
onsdag 23.10.19 Kl 12:00Båtsfjord kinoBåtsfjord VGS og Båtsfjord skole, 10. kl.
torsdag 24.10.19 Kl 09:00SamfunnssalenHavøysund og Gunnarnes skole
fredag 25.10.19 Kl 08:30Nordkapp kinoNordkapp VGS
fredag 25.10.19 Kl 11:40Nordkapp kinoHonningsvåg og Gjesvær skole 9.-10.kl.
mandag 28.10.19 Kl 08:30Aurora kinoSandnes og Bjørnevatn skole, 10. kl.
mandag 28.10.19 Kl 11:45Aurora kinoSandnes og Bjørnevatn skole, 8. og 9. kl.
tirsdag 29.10.19 Kl 08:30Kirkenes VGSKirkenes VGS. Gr. 1
tirsdag 29.10.19 Kl 12:00Kirkenes VGSKirkenes VGS. Gr. 2
onsdag 30.10.19 Kl 08:30Kirkenes VGSKirkenes VGS. Gr. 3
onsdag 30.10.19 Kl 12:00Kirkenes VGSKirkenes VGS. Gr. 4
torsdag 31.10.19 Kl 08:30Kirkenes ungdomsskoleKirkenes ungdomsskole, Gr. 1 (8. kl.)
torsdag 31.10.19 Kl 11:45Kirkenes ungdomsskoleKirkenes ungdomsskole, Gr. 2. (9.-10 kl)
fredag 01.11.19 Kl 08:30Kirkenes ungdomsskoleKirkenes ungdomsskole, Gr. 3 (9.-10. kl)
fredag 01.11.19 Kl 11:45Kirkenes ungdomsskoleKirkenes ungdomsskole, Gr. 4 (9.-10. kl)
fredag 22.11.19 Kl 08:25Alta VGSAlta VGS. Gr. 1
fredag 22.11.19 Kl 12:15Alta VGSAlta VGS. Gr. 2