Alo - alltid

ved Máret
TidSpillestedSkoler til stede
mandag 04.11.19 Kl 12:30Kirkenes skoleKirkenes skole for 1.-7.kl. Bøkfjord og Jarfjord skole 1.-7.kl.
tirsdag 05.11.19 Kl 09:00Hesseng flerbrukssenterHesseng flerbrukssenter for 5.-7.kl.
tirsdag 05.11.19 Kl 12:30Pasvik skolePasvik skole for 1.-10.kl.
onsdag 06.11.19 Kl 09:45Bjørnevatn/Sandnes skoleBjørnevatn/Sandnes for 1.-4.kl.
onsdag 06.11.19 Kl 11:20Bjørnevatn/Sandnes skoleBjørnevatn/Sandnes for 5.-7.kl. og Bugøynes oppvekstsenter 1.-10.kl.
torsdag 07.11.19 Kl 10:00Vadsø barneskoleVadsø barneskole for 1.-4.kl.
torsdag 07.11.19 Kl 11:40Vadsø barneskoleVadsø barneskole for 5.-7.kl.
fredag 08.11.19 Kl 10:00Fossen skoleVestre Jakobselv skole for 1.-10.kl.
mandag 11.11.19 Kl 12:00Vardø skoleVardø skole for 1.-7.kl.
tirsdag 12.11.19 Kl 13:00Båtsfjord skoleBåtsfjord og Nordskogen skole for 1.-7.kl.
onsdag 13.11.19 Kl 12:00Berlevåg skoleBerlevåg skole for 1.-10.kl.
torsdag 14.11.19 Kl 09:00Mehamn skoleMehamn og Gamvik skole for 1.-10.kl.
torsdag 14.11.19 Kl 12:30Kjøllefjord skoleKjøllefjord skole for 1.-10.kl.
fredag 15.11.19 Kl 09:30Skjånes skoleSkjånes skole for 1.-10.kl.
fredag 15.11.19 Kl 12:30Lebesby oppvekstsenterLebesby skole for 1.-10. kl.
mandag 18.11.19 Kl 10:00Honningsvåg skoleHonningsvåg skole 1.-4.kl. og Gjesvær skole 1.-7.kl
mandag 18.11.19 Kl 12:00Honningsvåg skoleHonningsvåg skole for 5.-7.kl
tirsdag 19.11.19 Kl 09:00Kokelv oppvekstsenterKokelv oppvekstsenter for 1.-10.kl.
tirsdag 19.11.19 Kl 12:30Havøysund og Gunnarnes skoleHavøysund og Gunnarnes skole for 1.-10.kl.
onsdag 20.11.19 Kl 09:00Fjordtun skoleFjordtun skole for 1.-7.kl.
onsdag 20.11.19 Kl 12:30Kvalsund skoleKvalsund skole for 1.-10.kl
torsdag 21.11.19 Kl 12:00Høgtun skoleHøgtun, Bergsfjord og Sandland skole 1.-10.kl.
fredag 22.11.19 Kl 09:30Hasvik skoleHasvik skole 1.-10.kl.
fredag 22.11.19 Kl 12:30Breivikbotn skoleBreivikbotn skole og Sørvær oppvekstsenter for 1.-10.kl.
mandag 25.11.19 Kl 09:00Reindalen skoleReindalen skole for 1.-7.kl.
mandag 25.11.19 Kl 12:30Forsøl skoleForsøl skole for 1.-7.kl.
tirsdag 26.11.19 Kl 10:00Fuglenes skoleFuglenes skole for 1.-7.kl.
tirsdag 26.11.19 Kl 12:00Fuglenes skoleFuglenes skole for 5.-7.kl.
onsdag 27.11.19 Kl 10:00Baksalen skoleBaksalen skole for 1.-4.kl. og Akkarfjord skole for 1.-10.kl.
onsdag 27.11.19 Kl 12:00Baksalen skoleBaksalen skole for 5.-7.kl.