1.-7. kl
Musikk

Alo - alltid

ved Máret
I konserten ALO blir vi kjent med barndomsvennene Marit og Klemet som tar dere på en reise i samisk musikkverden. I ALO forteller de om oppvekst og om å være venner, og om å vokse opp i den samiske kulturen. Historiene kommer fram gjennom joik og musikk, i både tradisjonsrik samisk og moderne form og lyddrakt.

ALO har vært på DKS-turne i landet siden 2015.

Turnéperiode: 4.-22. november

Foto: Altaposten
KOMMUNER SOM FÅR TILBUDET:
mandag 04.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Kirkenes skole
Kirkenes skole for 1.-4.kl.
mandag 04.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Kirkenes skole
Kirkenes skole for 5.-7.kl. Bøkfjord og Jarfjord skole 1.-7.kl.
tirsdag 05.11.19
kl. 09:00 - 09:45
Hesseng flerbrukssenter
Hesseng flerbrukssenter for 5.-7.kl.
tirsdag 05.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Pasvik skole
Pasvik skole for 1.-7.kl.
onsdag 06.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Bjørnevatn/Sandnes skole
Bjørnevatn/Sandnes for 1.-4.kl.
onsdag 06.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Bjørnevatn/Sandnes skole
Bjørnevatn/Sandnes for 5.-7.kl.
torsdag 07.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Vadsø barneskole
Vadsø barneskole for 1.-4.kl.
torsdag 07.11.19
kl. 11:40 - 12:25
Vadsø barneskole
Vadsø barneskole for 5.-7.kl.
fredag 08.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Fossen skole
Vestre Jakobselv skole for 1.-7.kl.
mandag 11.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Vardø skole
Vardø skole for 1.-7.kl.
tirsdag 12.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Båtsfjord skole
Båtfjord og Nordskogen skole for 1.-7.kl.
onsdag 13.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Berlevåg skole
Berlevåg skole for 1.-7.kl.
torsdag 14.11.19
kl. 09:00 - 09:45
Mehamn skole
Mehamn og Gamvik skole for 1.-7.kl.
torsdag 14.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Kjøllefjord skole
Kjøllefjord skole for 1.-7.kl.
fredag 15.11.19
kl. 09:30 - 10:15
Skjånes skole
Skjånes skole for 1.-7.kl.
fredag 15.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Lebesby oppvekstsenter
Lebesby skole for 1.-10. kl.
mandag 18.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Honningsvåg skole
Honningsvåg skole 1.-4.kl. og Gjesvær skole 1.-7.kl
mandag 18.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Honningsvåg skole
Honningsvåg skole for 5.-7.kl
tirsdag 19.11.19
kl. 09:00 - 09:45
Kokelv oppvekstsenter
Kokelv oppvekstsenter for 1.-10.kl.
tirsdag 19.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Havøysund og Gunnarnes skole
Havøysund og Gunnarnes skole for 1.-7.kl.
onsdag 20.11.19
kl. 09:30 - 09:45
Fjordtun skole
Fjordtun skole for 1.-7.kl.
onsdag 20.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Kvalsund skole
Kvalsund skole for 1.-7.kl
torsdag 21.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Høgtun skole
Høgtun, Bergsfjord og Sandland skole 1.-10.kl.
fredag 22.11.19
kl. 09:30 - 10:15
Hasvik skole
Hasvik skole 1.-10.kl.
fredag 22.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Breivikbotn skole
Breivikbotn skole og Sørvær oppvekstsenter for 1.-10.kl.
mandag 25.11.19
kl. 09:00 - 09:45
Reindalen skole
Reindalen skole for 1.-7.kl.
mandag 25.11.19
kl. 12:30 - 13:15
Forsøl skole
Forsøl skole for 1.-7.kl.
tirsdag 26.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Fuglenes skole
Fuglenes skole for 1.-7.kl.
tirsdag 26.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Fuglenes skole
Fuglenes skole for 5.-7.kl. og Akkarfjord skole for 1.-10.kl.
onsdag 27.11.19
kl. 10:00 - 10:45
Baksalen skole
Baksalen skole for 1.-4.kl.
onsdag 27.11.19
kl. 12:00 - 12:45
Baksalen skole
Baksalen skole for 5.-7.kl.