5.-7. kl Bestilling
Scenekunst

Dans/parkour - AVLYST

ved InTuit Dansekompani og Street Movement
Noe spennende oppstår når man blander samtidsdansens flyt og flow med parkourens rå uttrykk. På dette verkstedet får deltagerne en innføring i en blanding av mooves fra moderne dans og teknikker fra parkour. 
Bevegelsesglede, kreative løsninger og trening er viktige stikkord for verkstedet, som er for deg som liker en fysisk utfordring. Det er ingen forutsetning at man har tidligere erfaring fra parkour eller dans.
Elevene får også se en bitteliten dans-/parkour-forestilling med det to utøverne.

Instruktører er dansere og parkour-utøvere fra InTuit Dansekompani i Tromsø og Street Movement i København.

Les mer i SKOELINFO, som du finner over.

Skriv ut PLAKAT

ELEVTRANSPORT: dekkes av KOMMUNEN SELV. Kontakt kommunal DKS-koordinator

Foto: Jo Kyrre Skogstad

Turnéperiode
Hammerfest og Sør-Varanger: 16.-27. mars
Berlevåg, Båtsfjord, Vadsø og Vardø: 20.-24. april
UTKAST TIL TURNÉPLAN:
mandag 16.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Baksalen skole
Baksalen skole, 6. kl. GR. 1 - AVLYST
tirsdag 17.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Baksalen skole
Baksalen skole, 6. kl. GR. 2 - AVLYST
onsdag 18.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Fjordtun skole
Fjordtun skole, 6 kl. GR. 1 - AVLYST
torsdag 19.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Fjordtun skole
Fjordtun skole, 6 kl. GR. 2 - AVLYST
fredag 20.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Reindalen skole
Reindalen og Forsøl skole, 6. kl. - AVLYST
mandag 23.03.20
kl. 09:00 - 14:00
Fuglenes skole
Fuglenes skole, 6. kl. - AVLYST
onsdag 25.03.20
kl. 08:30 - 13:30
Bøkfjord oppvekstsenter
Jakobsnes oppvekstsenter, 5.-7. kl. - AVLYST
torsdag 26.03.20
kl. 08:30 - 11:00
Kirkenes barneskole
Kirkenes barneskole, 7. kl. GR. 1 - AVLYST
torsdag 26.03.20
kl. 11:30 - 14:00
Kirkenes barneskole
Kirkenes barneskole, 7. kl. GR. 2 - AVLYST
fredag 27.03.20
kl. 08:30 - 11:00
Sandnes og Bjørnevatn skole
Sandnes og Bjørnevatn skole, 7. kl. GR. 1 - AVLYST
fredag 27.03.20
kl. 11:30 - 14:00
Sandnes og Bjørnevatn skole
Sandnes og Bjørnevatn skole, 7. kl. GR. 2 - AVLYST
mandag 20.04.20
kl. 09:00 - 14:00
Vardø skole
Vardø skole, 6. kl. - AVLYST
tirsdag 21.04.20
kl. 09:00 - 14:00
Båtsfjord skole
Båtsfjord skole, 5. kl. - AVLYST
onsdag 22.04.20
kl. 09:00 - 14:00
Båtsfjord skole
Båtsfjord skole, 8. kl. - AVLYST
torsdag 23.04.20
kl. 09:00 - 14:00
Berlevåg skole
Berlevåg skole, 5.-7. kl. - AVLYST
fredag 24.04.20
kl. 08:30 - 11:00
"Fossen skole"
Vestre Jakobselv skole, 5.-6. kl. GR. 1 - AVLYST
fredag 24.04.20
kl. 11:30 - 14:00
"Fossen skole"
Vestre Jakobselv skole, 7.-8. kl. GR. 2 - AVLYST